Zákaznícka podpora:+421 911 741 400info@wearmee.sk

Ako skombinovať na jeseň farbu oblečenia s farbou vlasov?

Aj tie najmenšie detaily dotvárajú celkový dojem a harmonizácia outfitu k Tvojej farbe vlasov ho môže vyšperkovať do naozajstnej dokonalosti? Keďže sa na nás zákazníčky nie raz obrátili s otázkou, či sa im tá alebo tamtá farba bude hodiť k vlasom, rozhodli sme sa na túto tému pozrieť zbližšia .

 

Blondíny

Veľmi atraktívna farba vlasov , ktorá sa nevyskytuje vo veľkej časti , je naozaj vzácna a blond farba už sama o sebe rozjasňuje Tvoju tvár . Či už si prirodzená blondína alebo Ti k dokonalej plavovláske dopomohol šikovný kaderník, svedčia Ti farby, na ktorých Tvoje vlasy vyniknú . Neboj sa experimentov a siahni aj po krvavo červenej , ktorá najviac zažiari práve v kontraste s Tvojou blond hrivou . Vhodné sú pre Teba aj všetky pastelové farby, všetky odtiene modrej, žltej alebo ružovej, broskyňová aj jemná fialová na Tebe nádherne vyniknú. V pastelových alebo zlatistých tónoch sa môže niesť aj Tvoj make up , ktorý krásne zharmonizuje Tvoju tvár. Siahnuť môžeš aj po výrazných červených , fuchsiových alebo barbie ružových rúžoch či leskoch.

Sherman Oaks 01_22_2020 fashionholicstyle Paris Hilton puts on VERY affectionate display with fiancé Chris Zylka

Khloe Kardashian sa odela do denimového outfitu, ktorý podčiarkol jej blond vlasy, krásna, žiarivá oranžová bola taktiež skvelá voľba. V oboch farbách vynikla a ukázala svoje prednosti. Vnučka zakladateľa hotelového impéria- Paris Hilton sa zase ukázala v oslnivej fialovej, ktorej nemôžme nič vytknúť, keďže v nej vyzerá úžasne. 

 

Brunetky a tmavovlasé

Ženy všeobecne radi nosia zemité a neutrálne farby, ktoré opticky zoceľujú ich outfit a ladia aj s farbou ich koruny krásy. Veľmi pekne na nich vyniknú všetky zemité farby, nie je treba sa v zásade držať len klasickej hnedej alebo béžovej. Skvelým nápadom je siahnuť napríklad po smaragdovom odtieni , na našom eshope o túto farbu celoročne nie je núdza . Super variantou je aj odtieň žltej v podobe horčicovej , ktorý je stálicou v našej jesennej kolekcií, ďalšou možnosťou je taktiež odtieň zelenej - olivová . Super voľbou je aj staroružová , ktorá outfit oživí , no zároveň je to veľmi decentná a romantická farba , ktorá v sebe vždy nesie nádych elegancie. Čiernu neopomenúc , ale tá je povinnou výbavou v šatníku takmer každej ženy , bez ohľadu na farbu vlasov či očí . Líčenie tón v tóne je pri brunetkám skvelým nápadom , ktoré môže oživiť výraznejšie dymové líčenie okolo očí alebo tmavý kontrastný rúž , pozor ale na kombináciu oboch , aby make up nepôsobil príliš gýčovo.

All the fashion from the Oscars after-parties Rachel Weisz Photo_ rachel weisz Miley, Taylor, and Lorde Hit High Notes at Famed Pre-Grammys Bash

Krásky, ktorých koruna je v tmavých odtieňoch môžu vyniknúť v staroružovej, ako nám ukázala modelka Winnie Harlow na párty po rozdaní Oscarov. Rachel Weisz zase vynikla v bohatej smaragdovej a my si ju nevieme predstaviť v krajšej farbe. Rodáčka z Barbadosu si zvolila luxusnú zlatú farbu, v ktorej jej pokožka aj vlasy naozaj žiaria.

 

Ryšavovláska

Ak si do vienka dostala hrdzavú hrivu alebo si sa rozhodla si k nej dopomôcť, jedno je isté - vlasy sú naozajstným majestátom na Tvojej tvári a si rozhodne neprehliadnuteľná . Preto by sme Ti odporučili nechať Tvoje vlasy vyniknúť a najmä vrchné kúsky by sa namiesto záplavy červenej , oranžovej alebo ružovej mohli niesť v duchu kontrastu k Tvojim vlasom , ako napríklad petrolejová , sýtofialová , olivová , nebesky alebo kráľovsky modrá . Samozrejmosťou sú aj v prípade hrdzavovlások klasika v podobe bielej a čiernej . V líčení sa Ti hodia predovšetkým zemité odtiene , zlaté odlesky a marhuľová lícenka .Tvojim perám sa rúž v telovom nude tóne bude hodiť perfektne , a nádherne zvýrazní Tvoje črty.

Madelaine Petsch Jessica Chastain, beauté incendiaire sur les marches de Cannes Stars Dress Up and Do Good at the amfAR Gala in Cannes

Madelaine Petsch ukázala kontrast medzi jej hrdzavou hrivou a olivovými šatami, tento outfit doplnila o nenápadné béžové ihličky. Jessica Chastain je známa ryšavovláska, ktorá vie ako správne kombinovať, ako vidíme na obrázkoch. V kráľovsky modrej vyzerá naozaj úžasne a tak isto aj v nestarnúcej klasike- čiernej.

 

 Toto bolo zopár malých rád od nás , ktoré sme získali dlhodobým poradenstvom a debatami s tisíckami našich zákazníčok . Samozrejme je ale najdôležitejšie , aby si sa Ty sama v Tvojom outfite cítila skvele a sebavedomo , preto je práve tento aspekt kľúčom k naozaj dokonalému outfitu . A na záver by sme radi poznamenali , že jedna ozdoba sa hodí každej farbe vlasov už veľmi dlho rovnako - ten najkrajší úprimný úsmev .  Vyčarí Ti ho napríklad naša nová farebná kolekcia na Wearmee.sk