O nás

Príbeh našej spoločnosti WEARMEE sa začal v roku 2015, keď sa Lucia začala naplno venovať retailu dámskeho oblečenia. Počiatočnou ideou bolo predávať aktuálne kúsky, sledujúce horúce módne trendy za dostupné ceny, tak aby nákup v našej spoločnosti vyvolal v zákazníkovi vždy len tie najlepšie pocity. Od tej doby prešiel istý čas, zastrešovali sme viacero projektov a finálne sa pretransformoval až do tejto podoby WEARMEE.  

Čo vám chceme priniesť?

Naším cieľom je ponúknuť zákazníkom nadštandartné služby (a to myslíme úprimne, nie len na oko), zaujímať sa o Vaše túžby a vždy sledovať aktuálne trendy. A na základe Vašich potrieb Vám denne prinášať len tie najkrajšie novinky, ktoré ulahodia (nielen) vašemu oku. Ak sa nám akýkoľvek Vami požadovaný produkt vypredá a pokiaľ to je v našich silách, okamžite začíname komunikovať s dodávateľmi a pracujeme na čo najskoršom naskladnení. Naša zákaznícka podpora je vám denne (ako u jedných z mála aj vrátane sviatkov a víkendov) pripravená profesionálne a s ľudským prístupom pomôcť a poradiť s akoukoľvek požiadavkou vrámci našej spoločnosti a to tak, aby vo Vás naše meno WEARMEE evokovalo vždy len tie napríjemnejšie spomienky.

V čom sme špeciálni?

Denne sa vám venujeme na všetkých platformách a sociálnych sieťach, okrem fotografií produktov sa časť našeho tímu denne usiluje Vám prinášať video koncept vo forme reels na instagrame, aby sme sa mohli s našími zákazníčkami podeliť o naše fashion nápady a hacks. Nechceme byť len obyčajným predajcom, u ktorého končí záujem o vás v momente, keď potvrdíte objednávku, ale chceme Vás zabávať, robiť Vaše dní kajšími a vytvárať jedinečnú komunitu žien, ktoré sa zaujímajú o fashion.

Čo máme v pláne?

Ako prezrádza náš názov WEARMEE ( z anglického wear- nosiť). Sme zástancom kréda, že síce si obliekame šaty ale nosíme pocity. Chceme neustále rozširovať našu ponuku o nové produkty a kategórie, hľadať len tie najlepšie padnúce strihy a tie najprímnejšie materiáli. Kúsky, v ktorých sa každá z Vás bude cítiť sebavedomo, komfortne, žensky, ktoré Vám zlepšia každý jeden všedný deň. Pretože my všetky sme WEARMEE.